Dabar yra 2019-06-16, 07:45

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Profesijos ir specialybės 
Autorius Žinutė
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Vartotojo avataras

Forumo litai: 235
Pinigų pervedimas
Standartinė Profesijos ir specialybės
Forume daug puikių žmonių, o tokių žmonių ne tiek daug Lietuvoje. Man, kaip ir kitiems, kartais nuo karto pasitaiko darbo skelbimai, ir manau, būtų patogu, jei forumiečiai šiek tiek daugiau žinotų vienas apie kitą ir galėtų kryptingai pasiūlyti naujas galimybes. Dėl šios priežasties, turiu prašymą - pasipasakokite kas ką baigęs, ką dirbate ir koks yra svajonių darbas.

Pvz., šiuo metu esu vartotojo patyrimo architektas (angl. UX architect), kuris baigęs informatiką (bakalauras) ir el. verslo vadybos (magistras) studijas. Turiu daug skirtingos patirties - nuo dėstymo ir konsultavimo IT klausimai ir e. verslo ir e. komercijos srityse iki programavimo, projektų valdymo ir grafinio dizaino.

Mane galima rasti:
Tinklaraštis | Wikipedia | Facebook | Last.fm | DeviantArt

2012-10-14, 14:02
Aprašymas WWW
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Forumo litai: 241
Pinigų pervedimas
Standartinė Re: Profesijos ir specialybės
As baiges informatikos inzinerijos bakalaura, dirbu nesiojamuju kompiuteriu techniku, tvarkau butent ASUS nasiojamus kompiuterius. Tiek mano patirties :)

2012-10-17, 17:18
Aprašymas WWW

Forumo litai: 1
Pinigų pervedimas
Standartinė Re: Profesijos ir specialybės
MucTuK rašė:
Forume daug puikių žmonių, o tokių žmonių ne tiek daug Lietuvoje. Man, kaip ir kitiems, kartais nuo karto pasitaiko darbo skelbimai, ir manau, būtų patogu, jei forumiečiai šiek tiek daugiau žinotų vienas apie kitą ir galėtų kryptingai pasiūlyti naujas galimybes. Dėl šios priežasties, turiu prašymą - pasipasakokite kas ką baigęs, ką dirbate ir koks yra svajonių darbas.

Pvz., šiuo metu esu vartotojo patyrimo architektas (angl. UX architect), kuris baigęs informatiką (bakalauras) ir el. verslo vadybos (magistras) studijas. Turiu daug skirtingos patirties - nuo dėstymo ir konsultavimo IT klausimai ir e. verslo ir e. komercijos srityse iki programavimo, projektų valdymo ir grafinio dizaino.

sveikas, ką dabar veiki po tiek metų praėjus?

2018-12-17, 14:08
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: