Dabar yra 2019-10-16, 18:21

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Interneto tiekejai 
Autorius Žinutė
Vartotojo avataras

Forumo litai: 12
Pinigų pervedimas
Standartinė Interneto tiekejai
Sveiki. Koki interneto tiekeja pasirinkote ir kodel? Galvoju laikas pats butu atsinaujinti, tai galvoju ka pasirinkti, tai idomu ka pasidare, ka kolegos naudoja :)

2019-04-08, 21:47
Aprašymas

Forumo litai: 1
Pinigų pervedimas
Standartinė Re: Interneto tiekejai
Mezon vien dėl kainos ir mobilumo. Aš dabar kadangi jau 3 metus jų klientas, tai sutartį už planą iki 15mbp/s pratęsiau už 6.9eur mėnesiui. Greitis neįspūdingas, bet man daugiau ir nereikia. Svarbiausia man kaina, o niekas kitas rinkoje tokios negalėjo pasiūlyti. O šiaip kokybe irgi negalėčiau skųstis. Kažkokių lagų ypatingų nebūna, gal kai kam girdėjau blogesnio oro metu šiek tiek problemų atsiranda. Bet aš kai netoli ryšio bokšto gyvenu, tai mano ping ganėtinai geras. Beto, telia kai norėjau įsivesti, tai gavau atsakymą, kad nėra galimybių. Juokingiausia, kad jei gyvenčiau kokiam kalabybiškyje - būtų suprantama, kad nėra galimybių, bet kai 1.5 km nuo senamiesčio, tai ką aš žinau... O kai paklausiau kada bus - atsakymas buvo "nežinome". Jiems esmė yra gauti daug klientų vienu metu. Jeigu gatvėje yra 10 individualių namų, tai jiems neapsimoka vesti. O jeigu 10 daugiabučių - tada jo. Šnipštas tas telia, jeigu čia norėsite pareklaminti dabar jį sekančiu postu :)

2019-04-09, 14:31
Aprašymas WWW

Forumo litai: 5
Pinigų pervedimas
Na apie Mezoną jai daug kur girdžiu, kad gana geras internetas, ypač tiems kurie daug juda. Man pačiam labiau reikia namų interneto, tad pasirinkau telia (https://www.telia.lt/privatiems/internetas) šviesolaidinį internetą+televiziją, tai esu tikrai patenkintas pasiūlymu. Aišku pasiūlymo sąlygos kiekvienam asmeniui skirsis, bet aš pats gyvenu Kaune kiek nutolus nuo centro, tai mano internetas puikiausiai veikia. Jeigu negali apsispręsti, kokį tiekėją imti, tai siūlau pasilyginti planus per čia https://myplan.lt/, gal padės apsispręst.

2019-05-06, 04:16
Aprašymas
Kalbusis dalyvis
Kalbusis dalyvis
Vartotojo avataras

Forumo litai: 938
Pinigų pervedimas
Depends, kokio tau interneto reikia. Namams ir gyveni mieste? Ar namams ir gyveni užmiestyje? Kokie ryšio tiekėjai ir kur gyveni, tada būtų galima kažką pasiūlyti o, dabar tai ¯\_(ツ)_/¯

2019-05-28, 22:39
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: